درباره ما

اپلیکیشن پازل طلایی

با توجه به حضور این مجموعه از سال 1390 در صنعت برق و اتوماسیون صنعتی، و داشتن تجربه های زیاد در امر فروش و اجرای انواع پروژه های صنعتی، آگاهی از دغدغه ی مدیران و کارفرمایان عزیز در امر خرید تجهیزات صنعتی، برای ما همیشه مشهود بود که جهت بر طرف نمودن این مسئله، با برخورداری از تیم فنی مجرب و دریافت نمایندگی از چندین برند معتبر از منابع رسمی در کشور، در شاخه اتوماسیون صنعتی، در تلاش بودیم تا با ارائه ی قطعات اورجینال به همراه ضمانتنامه شرکتی، و حضور یکپارچه در اجرای پروژه های صنعتی، بخشی از نیاز های مشتریان را بر طرف نمائیم.

متاسفانه به علت شرایط حاکم در کشور و هزینه های بسیار بالای تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ریسک در اعتماد به مراجع و مدعیان نمایندگی های متفاوت از برند ها، در بازار کشور بسیار بالاتر رفته است. به همین منظور، نیاز به یک مرجع کامل از محصولات اورجینال و قابل اعتماد در حوزه ی برق و اتوماسیون صنعتی، مشهود شده است.

در همین راستا، در سال 1400 گروه پازل طلایی شکل گرفت تا با بهرمندی از فضای مجازی و تجربه های قبلی این مجموعه از شناخت منابع اصلی و مورد اعتبار، در زمینه ی تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی، یک فضای کاملا رایگان برای کارفرمایان و همکاران و نمایندگان عزیز، جهت خرید و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی، در اختیار قرار دهد.

هدف این مجموعه، چیدمان درست خرید و فروش یک کالای صنعتی در کنار هم میباشد که از معتبر ترین مراجع به همراه ضمانت در اصالت کالا، تهیه شده و با بهترین قیمت ارائه داده خواهد شد.

 

 توسط پازل طلایی، شما میتوانید با خیالی آسوده کالاهای مورد نظر خود را درخواست کنید و بدون اتلاف وقت و نگرانی جهت پیدا کردن مرجعی معتبر، طی صرف چند دقیقه، کالای مورد نظر خود را با نازل ترین قیمت، استعلام و تهیه کنید و همینطور میتوانید به عنوان تامین کننده نیز، جهت درخواست های ارسال شده توسط سامانه، نسبت به فروش محصولات خود مشارکت نمائید.

در سامانه ی پازل طلایی، تنها نمایندگان معتبر و حقیقی امکان رقابت با دیگر فروشندگان، در بازار را دارند و با توجه به مشاهده ی نازل ترین قیمت ها از کالای درخواستی در این سامانه، رقابتی سالم برای نمایندگان اتفاق خواهد افتاد و همین امر، باعث دریافت بهترین استعلام ممکن از یک محصول را در پی خواهد داشت. لذا با توجه به وجود سبد محصولات گسترده و نمایندگان و عاملین محترم فروش از تمامی برند های موجود در کشور، سامانه ی پازل طلایی، یک مرجع کامل در خصوص خرید و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد.

phone.png
etehadyeh.png certificate.png
logo.png

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از جشنواره های پازل طلایی مطلع شوید


  
خانه بازار
0
سبد خرید
0
ورود