قوانین و مقررات

logo.png

قوانین مشارکت

       پازلی عزیز از اینکه با مشارکت خود در استعلام های موجود در صفحه ی بازار سامانه ی فروشگاهی پازل طلایی به ارائه خدماتی بهتر ما را یاری می دهید صمیمانه سپاسگزاریم.
به همین منظور برای رضایت بیشتر کاربران عزیز، نسبت به سابقه ی فعالیت کاربران، امتیاز تعلق میگیرد و با توجه به امتیاز کاربری، میتوانید شانس برنده شدن خود را در مناقصه ی فوق بالاتر ببرید.

جهت اجرای عدالت بین تمامی کاربران عزیز، در این قسمت شرایط مشارکت در فروش محصول مورد نظر به صورت کامل و شفاف کاملا بیان شده است. لطفا جهت جلوگیری از دریافت امتیاز منفی و متعاقبا تعلیق اکانت کاربری خود به قوانین و مقررات مشارکت در فروش سامانه ی پازل طلایی توجه فرمایید و در صورت وجود هرگونه سوال با شماره دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید.

پذیرفتن تیک در سامانه، به منظور قبول کردن تمامی شرایط قید شده در زیر بوده و امکان تغییر درخواست از سوی شما وجود نخواهد داشت.

1) پرداخت وجه کالای به فروش رسیده توسط شما، بعد از دریافت کالا در دفتر مرکزی و تاییدیه ی فنی از سمت کارشناسان سامانه ی پازل طلایی می باشد که پس از برنده شدن شما در مناقصه، زمان و نحوه پرداخت به شما از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.

2) لطفا به مدل و مشخصات درخواست استعلام شده به صورت کامل و دقیق از لحاظ برند، کشور سازنده، شرایط و مدت زمان ضمانتنامه و گارانتی، مشخصات و کد کالا و تعداد درخواست شده، توجه داشته باشید.

در صورت مشاهده در نداشتن اصالت کالا و یا شرایط اولیه از قبیل آکبند نبودن و یا مخدوش بودن کارتن و یا کالای درخواستی، و یا مغایرت با درخواست ارسال شده، وجهی بابت این درخواست، پرداخت نخواهد شد و سامانه ی پازل طلایی هیچ مسئولیتی از بابت عودت کالا و انبارداری کالا قبول نخواهد داشت و مرجوعی کالا و هزینه های ارسال مورد توجه کاربر قرار خواهد گرفت و کاربر هیچ ادعایی از این بابت  نمیتواند داشته باشد. و به دلیل تخلف در ارسال کالا و کارشکنی در روند فعالیت سامانه و اختلال در اعتبار سامانه ی پازل طلایی، نمره ی منفی در سوابق کاری کاربر تعلق خواهد گرفت و در صورت تکرار تخلف باعث غیر فعال شدن اکانت کاربری خواهد شد.

3) مبلغ اعلامی شما بر اساس یک واحد از محصول درخواستی لحاظ میگردد و در نهایت با توجه به استعلام درخواست شده جمع کل محاسبه خواهد شد.

4) لطفا توجه فرمایید که 5 درصد از مبلغ اعلامی شما نسبت به استعلام درخواست شده به عنوان کمیسیون خدمات سامانه ی پازل طلایی دریافت خواهد شد که در صورت برنده شدن شما در مناقصه ی مربوطه، از جمع کل قبل از مبلغ مالیات بر ارزش افزوده کسر میگردد و سپس به شماره حساب اعلام شده ی کاربر که به صورت کتبی از طریق کارشناسان سامانه ی پازل طلایی دریافت میشود، برای کاربر پرداخت خواهد شد.

5) امکان شرکت در مناقصه ی فوق به مدت زمان معین که در صفحه ی بازار نمایش داده میشود بوده و پس از پایان یافتن زمان مشارکت امکان شرکت و یا ویرایش در مشارکت ها وجود نخواهد داشت. جهت جلوگیری از ثبت امتیاز منفی در سوابق کاری خود، خواهشمند هستیم در صورت نیاز به حذف در مشارکت و یا ویرایش قیمت های پیشنهادی خود نسبت به استعلام فوق، تا قبل از پایان یافتن مدت زمان مشارکت، اقدام فرمائید.

6) مدت زمان اعتبار استعلام از بابت موجودی کالا و قیمت پیشنهادی نسبت به درخواست فوق در سامانه ی پازل طلایی 24 ساعت می باشد. به همین خاطر در صورت تمایل به ثبت و مشارکت در فروش کالای درخواستی، پیشبینی های لازم را نسبت به اعتبار استعلام خود در نظر بگیرید چراکه مسئولیت اعتبار استعلام فوق بر عهده کاربر برنده در مناقصه میباشد و در صورت رعایت نکردن شرایط فوق، مشمول امتیاز منفی و تعلیق شدن اکانت کاربری خواهد شد.

7) نحوه ی تعیین و انتخاب کاربر برنده نسبت به استعلام درخواست شده در سامانه ی پازل طلایی از بین دیگر کاربران شرکت کرده در مناقصه ی فوق، بر اساس اولویت اول: پایین ترین قیمت پیشنهادی، اولویت دوم: زود ترین زمان مشارکت به ثبت رسیده از بین کاربرانی که قیمت های پیشنهادی یکسانی داشته اند و اولویت سوم:  بالاترین امتیازات به ثبت رسیده در سوابق عملکرد کاربران می باشد.

8) هزینه و نحوه ی دریافت کالا از کاربر برنده شده در مناقصه ی فوق، برعهده ی سامانه ی پازل طلایی می باشد. به همین منظور پس از تایید و اعلام برنده شدن در مناقصه، هماهنگی های لازم جهت دریافت کالا از طریق کارشناسان مربوطه صورت خواهد گرفت. خواهشمند هستیم بدون هماهنگی با کارشناسان ما نسبت به ارسال کالا اقدام نفرمائید. سامانه ی پازل طلایی هیچ مسئولیتی نسبت به دریافت کالاهای ارسالی خودسرانه ی کاربران ندارد.

9) کلیه ی فعالیت های انجام گرفته در سامانه ی پازل طلایی به صورت رسمی و با احتساب ارزش افزوده ی مسوب در سال جاری می باشد. به همین خاطر کاربرانی که هنوز نسبت به داشتن گواهی ارزش افزوده اقدام نکرده اند و امکان صدور فاکتور رسمی را ندارند مجاز به شرکت در مناقصات مطرح شده در سامانه ی پازل طلایی نمی باشند و در صورت اقدام به مشارکت در استعلام های صفحه ی بازار مناقصات سامانه ی پازل طلایی، مشمول جریمه و ثبت امتیاز منفی در پنل کاربری خود خواهند شد.

10)  تنها کاربرانی امکان مشارکت در مناقصات سامانه ی پازل طلایی را دارند که وضعیت فعالیت شان از سمت سامانه به عنوان کاربر فعال پذیرفته شده باشند. کاربرانی که به علت ثبت امتیازات منفی پیشین دارای وضعیت هشدار می باشند  نیز هنوز امکان مشارکت در مناقصات را خواهند داشت ولی با ثبت تخلفی دیگر، وضعیت فعالیت شان مسدود و غیر فعال خواهد شد.

 

از اینکه برای داشتن فضایی امن و آسوده با رعایت کردن موارد فوق ما را یاری می دهید صمیمانه سپاسگزاریم.

خانه بازار
0
سبد خرید
0
ورود